Aktuálne oznamy

Vážení rodičia,

rozhodnutia o prijatí / neprijatí dieťaťa do Materskej školy Milošová na školský rok 2021/2022 si môžete prevziať u riaditeľky školy.

POĎAKOVANIE

Kolektív Materskej školy Milošová ďakuje rodičom a priateľom školy za sponzorské dary v školskom roku 2020/2021:

1. Kondek
  22. Budošová
  23. Križková
  24. Rucková

Poslancom, v Rade školy, JUDr. Pajerovi a Ing. Larišovi za finančný sponzorský dar a sladkosti.

Pánovi Lajčákovi za krásny zážitok v podobe uskutočnenej besedy s hasičmi a praktických ukážok.

Spoločnosti Nestlé, ktorá v tomto školskom roku darovala 2 x sladkosti (Mikuláš, MDD).

Neznámemu darcovi, ktorý pri príležitosti MDD daroval našim deťom nové spoločenské hry.

Zároveň ďakujeme za aktívnu účasť pri zbere papiera, vďaka ktorému sa nám podarilo z časti zabezpečiť hygienické potreby pre Materskú školu.

Ostatné podmienky prijímania detí do materskej školy na

školský rok 2021/2022

celý dokument k nahliadnutiu tu: