Aktuálne oznamy

Úhrada príspevkov v školách a školských zariadeniach

KORONAVÍRUS
01. 04. 2020

Mesto Čadca informuje o postupe pri uhrádzaní príspevkov v období mimoriadnej situácie.

Na základe rozhodnutia Ministerstva školstva SR zo dňa 26. marca 2020 ostávajú školy a školské zariadenia zatvorené až do odvolania. V tejto súvislosti informujeme rodičov, resp. zákonných zástupcov detí, že úhrady príspevkov za materské školy, školské kluby, základné umelecké školy, centrum voľného času a zariadenia školského stravovania v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta sú od 1. apríla až do odvolania pozastavené.

OZNAM

Mesto Čadca ako zriaďovateľ základných, materských, základných umeleckých škôl a centra voľného času na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu a pokynov ministra školstva oznamuje, že školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Čadca naďalej ostávajú zatvorené až do odvolania.

• pre školský rok 2019/2020 sa ruší Testovanie-9, teda monitor, ktorý píšu žiaci deviateho ročníka a žiaci štvrtého ročníka osemročných gymnázií.
  • posúvajú sa aj termíny zápisov do základných škôl. Tie sa uskutočnia v druhej polovici apríla, od 15. do 30. apríla, ale bez osobnej prítomnosti detí. Mesto Čadca doporučuje uskutočniť zápis elektronicky, prípadne poštou. Zápisný lístok je zverejnený na webovom sídle školy. V prípade nejasností kontaktujte riaditeľa základnej školy.

Názov

Riaditeľ

Mgr. Zdenka Maslíková

Rázusova 2260, Čadca

ZŠ Jána Amosa Komenského

Mgr. Anna Dinisová

Komenského 752, Čadca

Základná škola s materskou školou

Ing. Eva Gurová

Podzávoz 2739, Čadca

Základná škola s materskou školou

PaedDr. Renáta Rišianová

Horelica 429, Čadca

Mgr. Viera Kubicová

M.R.Štefánika 2007, Čadca

PhDr. Miroslava Habčáková Samsonová

Milošová u Prívary 477, Čadca

DÔLEŽITÝ OZNAM!!!

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16.marca 2020 do 27.marca 2020 vrátane.

Usmernenie ministerky školstva si môžete pozrieť tu

Sledujte aj naďalej oznamy na našej webovej stránke, ktoré budeme v prípade akejkoľvek zmeny aktualizovať.

Riaditeľstvo MŠ

MIMORIADNY OZNAM!!!

Po zasadnutí krízového štábu a z dôvodu mimoriadne zníženého počtu detí zriaďovateľ mesto Čadca rozhodol o zatvorení MŠ Milošová od 12.03.2020 do 18.03.2020.

POZOR, DÔLEŽITÉ ODPORÚČANIA!!!

Informácie a odporúčania k novému koronavírusu a ochoreniu COVID-19

P O Ď A K O V A N I E

Materská škola Milošová ďakuje kolektívu, rodičom a priateľom školy za sponzorské finančné dary, ktoré sú postupne použité na vybavenie a skrášlenie interiéru a exteriéru materskej školy po rozsiahlych rekonštrukčných prácach v MŠ – napr. položenie podlahovej gumy, žalúzie, koberce do tried, ...

p. Martiniaková               p. Lariš

p.Repčíková

Ď A K U J E M E

P O Ď A K O V A N I E

Kolektív Materskej školy Milošová 445 ďakuje za sponzorské dary v školskom roku 2019/2020.

p.Liptáková – kancelársky papier

p.Szabová – koberce, sáčky Mikuláš, baliaci papier, rolky, vianočné dekorácie, detské tašky

p.Jurčíková – detské CD

p.Poláková – prefotenie farebných blahoželaní pre deti, kancel. papier