Aktuálne oznamy

Milí rodičia,

podporte a hlasujte za našu Materskú školu v projekte Domestos. Ako na to?

1. účtenky z akéhokoľvek produktu Domestos vhoďte do krabičky vo vestibule MŠ

2. Zaregistrujte sa na www.domestospreskoly.sk - sekcia "Pre rodičov"

- vyhľadajte MŠ Milošová 445, zadajte svoju e-mailovú adresu

- od firmy Domestos vám príde e-mail, že možete hlasovať za úlohu, ktorú plnia vaše deti v Materskej škole. Potom stačí len kliknúť a bod je náš. Je to veľmi jednoduché.

Ďakujeme

Milí rodičia, zapojte sa s nami do projektu Bupi!

Dňa 25.10. 2018 (štvrtok) sa v dopoludňajších hodinách uskutoční v našej MŠ Rozprávkový karneval Bupi. Akcia je súčasťou projektu Bupi o hodnotné ceny pre našu MŠ. Prosíme rodičov, aby pre svoje dieťa pripravili jednu z masiek, ktorá súvisí s našou rozprávkovou témou: zlatovláska, princezná, žabka, hasič, pirát, baletka, rytier. Z detí sa na malú chvíľu stanú rozprávkové bytosti a prežijú krásny rozprávkový deň.

Ďakujeme

Fotenie detí (vianočná tématika) sa uskutoční dňa 26.10.2018 (piatok) od 8.00 v priestoroch Materskej školy Milošová.